Co przyda się dzieciom rozpoczynającym przygodę z przedszkolem?

  • Ubiór na cebulkę - podpisane

  • Bamboszki (najlepiej na rzepy lub wsuwane, nie crocsy) - podpisane

  • Ubranie na zmianę w podpisanym woreczku: majteczki, rajstopki, spodenki, skarpetki, bluzeczki (kilka kompletów).

  • Podpisana piżamka

  • Kocyk z powłoką lub cienka kołderka, prześcieradło z gumką, poduszeczka-podpisane

       (wymiary leżaczka długość 132 cm, szerokość 58 cm)

*grafika pochodzi z e-booka Marty Karlak "Skrzaty drepczą do przedszkola"

Przedszkolaki udowodniły, że świetnie wiedzą jak dbać o dobro naszej planety. Ogromnie zaangażowały się w obchody Dnia Ziemi oraz przedstawiły swoje kreatywne podeście do sprawy ochrony środowiska. Najlepsze projekty zostały nagrodzone w ramach XXVII Gnieźnieńskich Prezentacji Ekologicznych zorganizowanych z okazji Światowego Dnia Ziemi, które obchodzone było w 2022 roku pod hasłem „ Zainwestuj w swoją planetę”. Nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie i otrzymało sadzonki roślin i krzewów, które wzbogaciły nasz ogród przedszkolny.Prezentacje ekologiczneShow Gallery

W piątek 3 czerwca odbył się w naszym przedszkolu festyn rodzinny. Po dwuletniej przerwie znów mogliśmy się spotkać na wspólnej zabawie. Tradycyjnie rodzinne świętowanie rozpoczęliśmy od występów każdej z grup i specjalnych życzeń dla rodziców. Następnie nasi goście mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji i poczęstunku. Można było pomalować twarz, zrobić sobie tatuaż lub kolorowe pasemka, stworzyć gniotka, zmierzyć się z konkurencjami sportowymi, obejrzeć pokaz bokserski, zajrzeć do wozu policyjnego czy sprawdzić, jak się gasi pożary, a także zrobić wielkie bańki mydlane i wziąć udział w loterii fantowej. Mnóstwo radości, spotkań, rozmów i pięknych chwil. Dziękujemy za wsparcie i obecność. Do zobaczenia!

Dzięki uprzejmości sklepu MRÓWKA, wejście do naszego przedszkola wypiękniało. Otrzymaliśmy piękne kolorowe kwiaty, które dzieci samodzielnie zasadziły. Teraz cieszą oczy wszystkich odwiedzających nasze przedszkole. Dziękujemy rodzicom Zosi i Ani :)