W konkursie online „Zwierzęta w obiektywie” wzięło udział 8 gnieźnieńskich przedszkoli. Dostarczonych zostało ok. 40 zdjęć zwierząt zarówno domowych, hodowlanych, egzotycznych, jak i dzikich. Wiele zdjęć było ciekawych, zaskakujących, jak i też z humorem. Wybór był trudny, jednak jury wyłoniło laureatów : Marcelinę Ciesielską (Przedszkole nr 10), Aleksandrę Krysę (Przedszkole nr 2) i Lenę Zobel (Przedszkole nr 15). Z kolei wyróżnienia otrzymali: Hubert Janus (Przedszkole nr 6), Aleksandra Wiza (Przedszkole nr 2), Klara Ratajczak (Przedszkole nr 5). Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz upominki, pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, po raz kolejny zorganizował konkurs "Zostań Herosem Niepodległości", polegający na upodobnieniu się do historycznej postaci, która zabiegała o wolność narodu polskiego.

Wzięli w nim udział reprezentanci naszego przedszkola: Aleksander Borowski z grupy "Żabek" oraz Hanna Barlik z grupy "Jeżyków". Olek wcielił się w postać Franciszka Kasprowicza, a Hania - Ireny Kosmowskiej. Hania zajęła I miejsce w kategorii przedszkoli. Gratulujemy!

Uwielbiamy konkursy propagujące aktywny styl życia, a rower jest świetną alternatywą dla innych środków transportu :)

Wystarczy pobrać aplikację "Rowerowa stolica Polski" i dołączyć do rywalizacji o "Puchar Rowerowej Stolicy Polski" oraz wybrać Lokalnego Organizatora tj. Gniezno :)

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Miasta:

https://www.gniezno.eu/wiadomosci/1/wiadomosc/179639/krecmy_na_rowerze_kilometry_dla_gniezna