PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"
 

 

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

W tym dniu wszystkie dzieci były pięknie przebrane za postacie z bajek Nasze przedszkolaki tego dnia, zostały zaproszone do wspólnej zabawy i uczestniczyły w różnych konkursach. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Był oczywiście słodki poczęstunek z prezentami i balonami.

Dzisiaj40
Wczoraj209
Ostatni tydzień1960
Ostatni miesiąc7162
Suma odwiedzin354259

niedziela, 21, październik 2018