X55do103

Kilka faktów dotyczących tego radosnego święta :)

Światowy Dzień Uśmiechu obchodzony jest corocznie od 1999 roku w pierwszy piątek października. Pomysłodawca - Harvey Ball stworzył słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Obrazek ten stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli radości na świecie. Jednak wraz z komercjalizacją znaczka Harvey Ball postanowił zainicjować Światowy Dzień Uśmiechu, który zachęcał do najczęstszego uśmiechania się i czynienia dobrych uczynków.

A jak to wyglądało u nas?

Otóż stworzyliśmy wspólnymi siłami atrakcyjne dla dzieci fotobudki i wykonaliśmy mnóstwo zdjęć naszym radosnym Przedszkolakom. Zabawy, śmiechu było co niemiara :) Mamy nadzieję, że Państwo nieraz uśmiechną się przeglądając naszą wspólną, uśmiechniętą galerię :)

Zapraszamy ↓

Czytaj więcej...